Úvod - Drevené okná

Drevené okná

Drevo je jedným z najstarších stavebných materiálov. Svojou vznešenosťou a eleganciou vnáša do každej domácnosti príjemnú atmosféru, pôsobí veľmi prirodzene a sympaticky. Aj preto sa v kombinácii s ďalšími výhodami tešia drevené eurookná veľmi vysokej obľube.

Drevené eurookná majú dlhú životnosť. Na rozdiel od iných materiálov sa počas tuhých mrazov alebo vysokých teplôt neskrútia a držia svoj tvar. Navyše nie je náročné zabezpečiť, aby drevené eurookná vyzerali počas celej doby životnosti rovnako pekne ako krátko po ich vyrobení. O drevo je dobrá starostlivosť, v prípade poškodenia sa dá ľahko opraviť a pravidelne renovovať náterom.

Ďalšou nespornou výhodou drevených eurookien sú vynikajúce izolačné vlastnosti. Drevo dosahuje vynikajúce výsledky v oblasti tepelnej, aj zvukovej izolácie, čím pomáha šetriť náklady na energiu.

Ešte stále sa pýtate, či sa Vám drevené eurookná vyplatia? Kontaktujte našu pobočku v Bratislave a objednajte si drevené eurookná – kvalitné a spoľahlivé okná na celý život.

Zadajte nezáväzný dopyt

Ďalší predávaný sortiment