Úvod - Hliníkové okná

Hliníkové okná

Hliníkové okná, ktorými sa zaoberá naša firma, dodávame z belgického profilu Aliplast.

Aliplast je celosvetovo známa firma zaoberajúca sa výrobou systémov z hliníka. Svoje výrobné závody má rozmiestnené po celom svete. Sídlo firmy Aliplast sa nachádza v Lokerenu, v Belgicku. So systémami Aliplastu sa v súčasnosti môžeme stretnúť prakticky všade, výrobné závody sa nachádzajú v Belgicku, Francúzsku, Veľkej Británii, Číne, Egypte a v Poľsku.

Vďaka svojej funkčnosti, technickým parametrom a estetickej hodnote zažíva toto odvetvie rozkvet. Nové trendy navodzujú nové výzvy smerujúce k uspokojeniu predstáv architektov – tvorcov nových trendov a kvality v stavebníctve. Široká paleta výrobkov firmy Aliplast určite napomáha tieto predstavy realizovať.

Prednosťou hliníkových okien je vysoká kvalita a zároveň vysoká technologická úroveň s parametrami, ktoré vyhovujú európskym normám vzhľadom na akustickú alebo tepelnú izoláciu, ale napríklad aj na odolnosť voči vetru alebo prenikaniu vody. Hliníkové okná sú veľmi pevné, vhodné do často namáhaných konštrukcií.

V súčasnosti je Aliplast celosvetovým koncernom, čím dochádza aj k výmene mnohoročných overených skúseností, čo prispieva k neustálemu zlepšovaniu kvality hliníkových okien a zvyšovaniu výkonnosti firmy voči zákazníkom.

Dnes Aliplast môže svojim zákazníkom ponúknuť hliníkové systémy do okien a dvier (Imperial, Superial, Econoline a Triline), konštrukcie do systému fasád (MC-Wall, MC Glass, Tanagra), posuvné systémy (Visoglide), skladacie systémy (Visofold), zimné záhrady so zastrešením (Aliver, Pergola system, Victorian roof), balustrády a mnohé ďalšie. Systémy sú rozdelené do dvoch hlavných skupín – s tepelnou izoláciou a bez nej.

Celková ponuka je dnes taká široká, že Aliplast dokáže uspokojiť vysoko náročných stálych zákazníkov, i novoprichádzajúcich. Rozhodnite sa pre hliníkové okná a určite neurobíte chybu. Kontaktujte našu pobočku v Bratislave a objednajte si hliníkové okná ešte dnes.

Zadajte nezáväzný dopyt

Ďalší predávaný sortiment