Úvod - Zimné záhrady

Zimné záhrady

Už od staroveku človek vždy skúšal žiť v styku s prírodou bez toho, aby sa vzdával pohodlia. Dnes už riešenie existuje: zimná záhrada. Táto stavba totiž umožňuje žiť v súlade s prírodou a vonkajším svetom. Vďaka dokonalej izolácii v presklenom priestore našich zimných záhrad budete prežívať radosť z prírodného komfortu dokonca i počas jesenného slniečka, ktoré je skúpe na lúče. V zime si zimné záhrady z PVC udržujú slnečné teplo, a tým šetria energiu. Viac svetla znamená viac tepla.

zimni zahrada

Riešenie na mieru pre všetky klimatické podmienky

Zimné záhrady Deceuninck, vyrábané na mieru, využívajú tradičné prednosti stavebných dielov z PVC: je koniec s každoročným lopotným natieraním, ktoré poškodzuje prírodu, Váš rozpočet a skracuje Váš voľný čas. Mráz, dážď, sneh, vlhkosť a atmosférické vplyvy našim verandám neškodia, lebo sú mimoriadne vodotesné a odolné.

Viac možností

Prednosťami zimných záhrad z profilov Deceuninck sú ich takmer nekonečné možnosti. Skutočne sú na mieru. Majú neobmedzený sortiment tvarov a farieb. Najrôznejšie možnosti zasklenia (jednoduché, dvojité, zvuková izolácia), integrácie rôznych typov okien a posuvných dvier. Trvalý komfort pre tých, ktorí milujú život a prírodu.

Posedenie uprostred prírody

Vďaka technológii Deceuninck môže moderný človek konečne uspokojiť tieto potreby v lete i v zime... v slnečných dňoch i v daždi. Zimná záhrada je miestom, kde sme radi, pretože tu nachádzame pokoj, svetlo, priestor a zeleň.

Systém Deceuninck na konštrukcie zimných záhrad sa inštaluje jednoducho. Strešné krokvy umožňujú zasklenie bezpečnostným sklom alebo polykarbonátovou doskou. Medzi strešné krokvy sa dajú umiestniť aj strešné vetracie okná alebo ventilátory.

Dokonalá ochrana pred nepriazňou počasia: zimné záhrady Vám zaručia dokonalý komfort v akejkoľvek ročnej dobe. Vďaka maximálnej životnosti Vám zimná záhrada Deceuninck bude mnoho rokov spríjemňovať život.

Jednoduchá údržba: zimné záhrady stačí raz za čas umyť vodou so saponátom a je ako nová.

Tepelná izolácia: zimné záhrady absorbujú svetlo slnečných lúčov, čo najmä v zimných mesiacoch prispieva k ohrievaniu tepelnej energie. Nízky súčiniteľ prechodu tepla zamedzuje únikom tepla a zrážaniu vodných pár na profiloch z PVC.

Zimné záhrady sú vyrobené z PVC profilov, extrudovaných firmou Deceninck N. V. v Belgicku, ktorá patrí medzi najväčšie a najstaršie svojho druhu na svete. Profily Deceuninck vyhovujú najprísnejším požiadavkám v oblasti izolácie tepelnej a zvukovej, vodotesnosti a ochrany pred vetrom.

Zadajte nezáväzný dopyt

Ďalší predávaný sortiment